خانه / اخبار / ورزشی / باز هم یک تراژدی دیگر برای کشتی ایران و بازهم سعید عبدولی

باز هم یک تراژدی دیگر برای کشتی ایران و بازهم سعید عبدولی

عبدولی: داوران ما حتی از جای‌شان هم بلند نشدند/چه گناهی کردم که همیشه این اتفاق‌ها برایم می‌افتد،دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی گفت: نمی‌دانم چه گناهی کردم که این اتفاق‌ها همیشه برای من می‌افتد.

به گزارش سراج و به نقل از فارس از، سعید عبدولی بعد از کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی گفت: کجای دنیا دیدید که کشتی‌گیری 24 امتیاز بگیرد و چنین اتفاقی بیفتد. داوران ما کاری برای ما نمی کنند. داورهای دیگر کشورها را ببینید چگونه از کشتی گیرانشان حمایت می کنند. شاید در 20 سال اخیر شاهد چنین ناعدالتی نبودم.

وی ادامه داد: نمی دانم چه گناهی کردم که همیشه برای من این اتفاق ها می افتد. تنها مشکلی که وجود دارد اینکه داوران ما از جای خود بلند نشدند که مبادا درجه شان در فیلا تنزل پیدا نکند. داوران ما کاری نمی کنند.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی در کشتی فرنگی، اظهار داشت: فیتو را کجای دنیا قبول نمی کنند. از تمام مردم کشورم طلب بخشش می کنم. تمام زورم را زدم. شرمندگی من برای بچه ها و خانواده ام بود.

عبدولی گفت: قطعا فردا هم چنین اتفاقاتی خواهد افتاد ولی امیدوارم بچه‌ها آنقدر خوب کشتی بگیرند که مثل امروز به مدال طلا برسیم.

درباره ی Ali.K

Ali.K
در یک خانواده ورزشی،مذهبی بدنیا آمده ام عضوتیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران مسئول های مختلفی هم در بحث تربیت بدنی شهرستان داشتیم و داریم و خدمت گزاری میکنیم. معون تربیت بدنی دانشکده ی غیاث الدین جمشید کاشانی

همچنین ببینید

واکنش یبرانوند به تمجید رهبر انقلاب+تصویر+کلیپ منتشر شده بیرانوند

واکنش اینستاگرامی بیرانوند به رهبر انقلاب به همراه موزیک ویدئو بیرانوند...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *