خانه / اخبار / سفرهای سردار ایرانی سوژه رسانه های غربی

سفرهای سردار ایرانی سوژه رسانه های غربی

به گزارش گروه فضاي مجازي سراج : رسانه های غربی همیشه مشتاق مانور رسانه ای خود درباره سفرهای سردار سلیمانی بوده و هستند. این بار پایگاه خبری شبکه فاکس نیوز با انتشار گزارشی یکی از نتایج ملاقات سردار سلیمانی با ولادیمر پوتین را افزایش حضور روسیه عنوان کرده است. رسانه های غربی همیشه مشتاق مانور رسانه ای خود درباره سفرهای سردار سلیمانی بوده و هستند. این بار پایگاه خبری شبکه فاکس نیوز با انتشار گزارشی یکی از نتایج ملاقات سردار سلیمانی با ولادیمر پوتین را افزایش حضور روسیه عنوان کرده است.
در این گزارش آمده است: حضور نظامیان روسی در سوریه توسط پنتاگون تحت نظر است و منابع اطلاعاتی غربی به این پایگاه خبری اعلام کره اند که افزایش نیروهای روسیه در سوریه تنها چند روز بعد از ملاقات پوتین با سزدار سلیمانی صورت گرفته است.
این پایگاه آمریکایی در ادامه مدعی شد سردار سلیمانی و پوتین در این نشست یک طرح مشترک نظامی برای سوریه را مورد بحث و گفتگو قرار داده اند. منابع اطلاعاتی به فاکس نیوز گفتند: علاوه بر تجهیزاتی که روسیه پیش از این به سوریه اعزام کرده که شامل ۵۰ تفنگدار دریایی، ده ها خودروی زرهی منتقل شده توسط هواپیماهای حمل و نقل نظامی آنتونوف-۱۲۴، و تجهزات نظامی گسترده که توسط دو کشتی روسی به سوریه منتقل شده اند، روس ها همچنین تجهیزات اطلاعاتی و ارتباطی نیز به سوریه فرستاده اند.

فاکس نیوز در ادامه مدعی شد: طبق شواهد موجود، ژنرال سلیمانی نه تنها در افزایش حضور روسیه در سوریه نقش داشته بلکه احتمالا رهبری عملیات را نیز بر عهده دارد؛ هر چند او اخیرا در سوریه مشاهده نشده است.

3563475_625

درباره ی Mostafa.Cyber

Mostafa.Cyber
مصطفی هستم،مسئول کارگروه دانش آموزی جنگ نرم در شهرستان ساوجبلاغ-بزودی کلیپ ها و تصاویر کارگروه ما را در سایت سراج خواهید دید...

همچنین ببینید

رکورد شکنی تاریخی سکه و ارز+قیمت روز

رکورد شکنی قیمت سکه وارز در طول تاریخ،در ادامه میتوانید قیمت ها را نیز ببینید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *