خانه / اخبار / لغو کارگروه عملیاتی جنگ سایبری سراج

لغو کارگروه عملیاتی جنگ سایبری سراج

جنبش سراج|اخبار داخلی- بدینوسیله به اطلاع تمامی دوستان؛علاقمندان و کاربران می رسانیم: با توجه به مشکلاتی که سال گذشته از سوی بعضی دستگاه ها در رابطه با این فعالیت ها پیش آمد و همچنین مسائل امنیتی،بر آن شدیم تا کارگروه عملیاتی جنگ سایبری(هکینگ) را لغو و این فعالیت ها را به صورت ناشناس و یا در قالب تیم و نامی جدید ادامه دهیم.

از این رو دوستانی که قبلا اعلام آمادگی کرده بودند،و یا عزیزانی که تمایل دارند در این تیم مشارکت کنند؛ می توانند نام،آدرس ایمیل،و شماره تلفن خود را به همراه تخصصی که دارند از طریق بخش نظرات، و یا تماس با ما برای ما ارسال کنند؛ما در صورت لزوم با این دوستان تماس خواهیم گرفت،و خبرنامه های مربوط به این فعالیت ها برای این افراد ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است؛برنامه های غیرعملیاتی پیش بینی شده(مانند اطلاع رسانی،آموزش و…) برای این کارگروه همچنان به قوت خود باقیست؛ ور صورت وجود امکانات و زمان کافی دنبال خواهند شد.

 

// انتهای پیام //

درباره ی M.H

M.H
م.ه هستم؛مدیر وبگاه جنبش سراج،به عنوان یه خادم کوچیک،نقش کوچیکی رو در پیشبرد کارهای گروه بر عهده داریم. مسئولین گروه ها،فعالین حوزه مجازی و تمام دوستان برای هماهنگی و تماس با بنده(چه تو سطح اینترنتی و چه تو سطح خارج از نت) از بخش تماس با ما استفاده کنند و با حقیر در ارتباط باشند... ضمنا برای کارهای طراحی وب،ایمن سازی،کلاس های آموزشی و... هم با همین یوزر در تماس باشید علی(ع) یارتون.

همچنین ببینید

رکورد شکنی تاریخی سکه و ارز+قیمت روز

رکورد شکنی قیمت سکه وارز در طول تاریخ،در ادامه میتوانید قیمت ها را نیز ببینید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *