خانه / جنگ نرم / اخبار / هتاکی جریان تکفیری شیعه به آیت‌الله العظمی وحید خراسانی و مراجع تقلید

هتاکی جریان تکفیری شیعه به آیت‌الله العظمی وحید خراسانی و مراجع تقلید

سراج-کارگروه فضای مجازی| عیادت علما و مراجع تقلید شیعه همان‌گونه که باعث رنجش ضد انقلاب شده است،صدای جریان تکفیریِ منتسب به شیعه را نیز در آورده است تا جایی که این جریان شروع به هتاکی به مراجع تقلید بزرگ شیعه چون حضرت آیت‌الله وحید خراسانی و آیت‌الله شبیری زنجانی کرده است…

ماجرا چیست؟

محمد هدایتی مدیر شبکه سلام (یکی از مرتزقان بیت تکفیر و نفاق ) در مقاله‌ای جدید در پایگاهش به “نمره منفی روحانیت بعد از دیدار با رهبری” اشاره کرده است

اما اوج وقاحت محمد هدایتی و جریانِ تکفیری صادق شیرازی که او وابسته با آن است ، زمانی است که در مقاله چنین می‌نویسد:

“بر طبق شنیده‌ها حجت‌الاسلام سید هاشم حسینی بوشهری در حوزه علمیه قم رایزنی گسترده‌ای را با مراجع و مدرسین درجه یک حوزه علمیه قم برای عیادت از خامنه‌ای در بیمارستان داشته است. او حتی به سراغ منتقدین رفته و وعده داده این دیدار در کاهش محدودیت‌ها و سخت‌گیری‌ها تأثیر دارد. البته آن روی دیگر این فضاسازی بدین معنا است که نرفتن نیز تبعات و هزینه‌های خاص خودش را دارد.”

البته آن‌ها در ادامه اسامی افرادی که به دیدار رهبری رفته‌اند و یا از طریق نماینده از ایشان عیادت کردند را نیز ذکر می‌کنند:

“علی‌اکبر ناطق نوری ، فرزندان آیت الله گلپایگانی ، عبدالله جوادی آملی، نوری همدانی ، ناصر مکارم شیرازی ، شهرستانی ، علی سیستانی، لطف الله صافی گلپایگانی ،حکیم ،ناصری دولت آبادی، امینی، مقتدایی، حسینی بوشهری، رئیسی ، محسنی اژه ای، صادق لاریجانی، علم الهدی ، احمد خاتمی ،باقری کنی، مظاهری، سید محمود شاهرودی ، سید حسن خمینی، هادی خامنه ای ،علی اکبر هاشمی رفسنجانی، سید علی اکبر محتشمی، مجید انصاری، پناهیان، حسن روحانی، ابوالقاسم خزعلی ، احمد جنتی، عبدالکریم موسوی اردبیلی،امامی کاشانی، احمد احمدی، خاموشی ، پور محمدی ، حیدر مصلح،سید محمد حسینی زنجانی، موحدی کرمانی ، سید محمد ابوترابی، کعبی،قرهی،قرائتی،خرازی، موسی شبیری زنجانی، وحید خراسانی،گرامی قمی، دری نجف آبادی، علوی گرگانی ، علوی ، مصباحی مقدم، شیخ حسین انصاریان ، محمد یزدی، مصباح یزدی،حائری شیرازی ،کاظم صدیقی، طبرسی، سید رضا تقوی، منتظری،محسن قمی، آقا تهرانی، رهبر، حمید روحانی”

حال بیایید با هم کمی با دقت این مطلب را مطالعه کنیم:

الف: روحانی‌هایی که به دیدار رهبری رفتند از دو حالت خارج نبودند

۱-به خاطر گرفتن امتیاز به این دیدارها رفتند

۲-به خاطر ترس به دیدار رفتند

ب: در بین اسامی ذکرشده اسم تعدادی از مراجع تقلید ذکر شده است

۱- آیت‌الله العظمی سیستانی

۲- آیت‌الله العظمی وحید خراسانی

۳- آیت الله صافی گلپایگانی

۴- آیت‌الله العظمی جوادی آملی

۵- آیت‌الله العظمی نوری همدانی

۶- آیت‌الله العظمی علوی گرگانی

۷- آیت‌الله العظمی هاشمی شاهردوی

۸- آیت‌الله العظمی گرامی

۹- آیت الله العظمی مکارم شیرازی

۱۰- آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی

به نظر شما آیا این هتاکی ها و مدعی شدن ها گستاخانه نیست که در لباس دفاع از مکتب اهل بیت به حداقل ده نفر از مراجع تقلید تهمت تملق گویی و ترس از عواقب زده شود؟

ج: چرا از کلمه آیت‌الله برای حضرت آیت‌الله وحید خراسانی استفاده‌نشده و ایشان را با فامیل خوانده‌اند؟

درحالی‌که همین سایت که چنین متن بی‌ادبانه‌ای را در مورد مراجع تقلید منتشر کرده است. روزگاری با جعل دروغ نسبت به این مرجع تقلید ایشان را چنین معرفی می‌کرد:

آیت‌الله العظمی وحید خراسانی

اما حالا که دیدار فرزند آیت‌الله وحید خراسانی و نماینده ویژه ایشان و تماس تلفنی ایشان با رهبری صورت گرفته است و تشت رسوایی بیت تکفیری صادق شیرازی به زمین خورده است. چنین گستاخانه این مرجع تقلید را خطاب می‌کنند!

روزگاری حضرت آیت‌الله وحید خراسانی را “مرجع آزاده حضرت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی” معرفی می‌کردند و امروز ایشان را شخصی معرفی می‌کنند که از ترس نظام و یا به جهت گرفتن امتیاز به دیدار رهبری رفته است!!

آیا قرار نیست آقای صادق شیرازی مالک اصلی شبکه سلام و فرمانده تکفیر کنندگانِ سفارشی همچون یاسرالحبیب و هدایتی و فرزند منتسب به خودش احمد شیرازی جلوی این فرد گستاخ را که حتی به مراجع تقلید هم هتاکی می‌کند را بگیرند؟

آدرس مطلب در سایت اویس:

http://oweis.ir/?p=3000

درباره ی بهشت آسمانی

بهشت آسمانی
محسن.ع هستم،مسئول فضای مجازی گروه جهادی-فرهنگی سراج که البته با نام جنبش سراج تو فضای اینترنت و ... فعالیت میکنیم،تخصص هایی که خدا توفیقشو بهمون داده؛الکترونیک و نرم افزار موبایل،جنگ روانی در حوزه جنگ نرم و همچنین بحث های عقیدتی هست،ضمنا رشتم هم الهیات هست...

همچنین ببینید

آیا کم بود آب در کم بود برق تاثیر دارد؟

در کلیپ زیر پشت پرده قطعی های برق را مشاهده میکنید. 0 می پسندم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *