خانه / جنگ نرم / آموزش ها / شاهین نجفی چگونه توسط نئو نازیسم یهودی،زاده شد؟بیوگرافی+ناگفته ها

شاهین نجفی چگونه توسط نئو نازیسم یهودی،زاده شد؟بیوگرافی+ناگفته ها

جنبش سراج-جنگ نرم | چندیست با انتشار یک قطعه موسیقی دیگری از خواننده ی پناهنده که در آن به حضرت ابوالفضل(علیه السلام) توهین شده؛ تنفر و گفته ها پیرامون این خواننده بار دیگر در بین قشرهای مختلف جامعه به خصوص گروه های ارزشی فزونی یافته است…

از این رو بر آن شدیم تا در گزارش و نوشتاری جامع نخست به بیان شرح حال و گذشته ای از این خواننده و سپس به بررسی حامیان وی و نهایتا بررسی ایدئولوژی فکری که این خواننده را هدایت می کند بپردازیم. ضمنا در انتها مشخصات و آدرس های شخصی این فرد را برای آگاهی فعالان عرصه جنگ نرم قرار داده ایم.

کمی از گذشته ی ش.ن :

پیام فضلی نژاد در گفت و گو با خبرگزاري دانشجو، درباره ماهيت و پيشينه شاهين نجفي خواننده هتاك به امام هادي (ع) گفت: «شاهین نجفی» خواننده و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال ۱۳۸۴ از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.

نجفی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

فضلي نژاد همچنين با اشاره به حمايت آمريكا از اين خواننده هتاك، خاطرنشان كرد: چندی پیش نيز «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا دستور استمرار پروژه «جنبش رقص و دیپلماسی رپ» را در فرآیند «جنگ نرم» علیه ایران صادر کرد. بار گذشته نیز همین گروه فاسد وظیفه پیشبرد پروژه موسوم به «موسیقی ترور» را برعهده داشت و این‌بار نیز «شاهین نجفی» همجنس‌باز مشهور و شومن میتینگ‌های منافقین، به هتک حرمت معصومین و ائمه اطهار پرداخته است.

آیا شاهین نجفی یک متفکر و اندیشمند است؟ مسیر فکر و ایدئولوژی این فرد چگونه شکل می گیرد؟

اگر قرار باشد درباره صاحب یک طرز فکر غلط و البته خطرناک صحبت به میان بیاید باید گفت که شاهین نجفی حتی در این حد و اندازه هم ارزش بحث کردن نداشته و ندارد و حتی او را کسری از ثانیه نمی‌توان بر کرسی سوژه بودن نشاند، اما می‌شود با عنوان دیگری به این فرد پرداخت یعنی کسی که به عقیده‌ی روان‌شناسان، روان‌پریشی است که متقلبانه تریبون هنر را در اختیار گرفته تا شاید قدر بیند و به زعم خود به صدر نشیند.
نجفی یک بیمار روانی و دچار پارافیلیای شدید است.
پارافیلیا یعنی انحراف جنسی و این بیماری ناشی از ضعفی بخصوص در سیستم ارگانیک بدن نیست بلکه منشا اصلی آن اختلالات ذهنی فرد است؛ مرتضی نجفی (معروف به شاهین) که دو بار به علت سوء استفاده‌های جنسی در ایران از او شکایت شده بود سال 84  گریخت و به آلمان رفت.
او پیش از این خود را قویاً ملتزم و معتقد به مسائل مذهبی نشان می‌داد، در کنار این تظاهرات ریاکارانه از تجربه اعمال غیراخلاقی هم فروگذار نمی‌کرد تا اینکه بعد از خارج شدنش از ایران کم کم با آن دسته از گروهک‌های مارکسیستی که همه به نوعی اقمار و یا شاخه‌های فرعی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) محسوب می‌شدند حشر و نشر گرفت.
این گروهک‌ها عمدتاً به دنبال پناهندگی‌های گسترده و مشروطی که کشور آلمان طی ده سال گذشته به داوطلبان پروژه اسلام ستیزی داده است ساکن این کشور شده‌اند.
این نکته چندان هم عجیب نیست چون سازمان منافقین به انضمام تمام اقمار و شاخه‌های آن و با احتساب تمام اعضایش در سراسر دنیا باز هم به اندازه کسانی که طی یک سال برای پناهندگی سیاسی در آلمان تقاضا می‌دهند عضو ندارد و از همین جا مشخص می‌شود که اکثر این افراد تنها به انگیزه اقامت در یک کشور اروپایی خود را در قالب اعضای گروهک‌های مارکسیستی جا می‌زنند.
شاهین نجفی  در ابتدا نه با عنوان فعال سیاسی بلکه به عنوان یک دگرباش جنسی توانست از اداره فدرال پناهندگان آلمان مجوز اقامت بگیرد اما از سال 86 به این سو کم کم بر اثر دورهمی‌های صمیمانه با ایرانی‌های مارکسیست ساکن در آلمان، به سازمان منافقین نزدیک شد و این نزدیکی در دو سال گذشته و تحت تاثیر اتفاقات جدیدی که پیش آمده خیلی بیشتر هم شده است.
نجفی حدود دو سال پیش قطعه‌ای را انتشار داد که در آن به امام دهم شیعیان توهین شده بود و همین اقدام واکنش شدید شیعیان ایرانی را برانگیخت.
او که پیش از این اسم و رسمش در میان انبوهی از خوانند‌ه‌های گفتاواز (رپ) ایرانی گم بود، حالا بواسطه یکی از ضعیف‌ترین کارهایش مرتب نام خود را از این سو و آن سو می‌شنید.
این خواننده مدتها پیش قطعه‌ای با نام (مهدی بیا) منتشر کرده بود که بیان درد دل‌های یک پدر شهید با امام زمان (عج) بود.
مقایسه قطعه (مهدی بیا) با کارهای امروز نجفی چیزی جز حیرت به دست نمی‌دهد و کاملا نشان دهنده تشتت ذهنی این بیمار پارافیلیک است.
 چندقطبی و تشویش ذهنی این فرد را می توانیم در مدل های مختلف مو،چهره، لباس،شعرها(در مرحله های مختلف) و نوع کنسرت هایی که انجام داده مشاهده کنیم؛ چیزی که در علم و هنر موسیقیایی (حتی راک،رپ و متال) کمتر می بینیم! عدم ثبات شخصیتی این فرد حتی گاها از طرف هواداران این فرد نیز مورد انتقاد قرار می گیرد…
اما به هر حال او که بعد از انتشار قطعه (نقی) برای افزایش محبوبیتِ خود پنداشته‌اش تصمیم گرفته بود هر نوع نشانه‌ای که از مذهب در گذشته‌اش وجود داشته را پاک کند، دست به دامن گروهک‌های چپ فرنگ‌پناه شد و به این ترتیب قرابت نجفی با سازمان منافقین ابعاد تازه‌تری یافت.
در حقیقت او می‌خواست این طور وانمود کند که از ابتدا هم مذهبی نبوده و روی همین حساب باید قطعه (مهدی بیا) به گونه‌ای غیر مذهبی مجدداً تفسیر می‌شد و در ارائه این تفسیر رفقای مارکسیست نجفی پا پیش گذاشتند.
به همین منظور چند وقت بعد از جنجال‌های پیش آمده پیرامون قطعه (نقی)، توسط همین خواننده کلیپی‌ منتشر شد با نام شعبان.
شعبان نام کارگری است که مصاحبه شونده یکی از کانال‌های تلویزیون ایران در دهه شصت بوده و نجفی در آن کلیپ با نشان دادن چهره شعبان او را امام خود می‌خواند.
این مضمون دقیقا مطابق با ایده‌های مکتب مارکسیسم است که مدینه فاضله آن با دیکتاتوری پرولتاریا محقق می‌شود و پرولتاریا یعنی همان طبقه (دهقان/ کارگر) که در پرچم رژیم شوروی هم با علامت داس و چکش نمادینه شده است.
تاویل مفهوم امامت در مکتب شیعه به مفهوم دیکتاتوری در مکتب مارکسیسم و جایگزینی حجت خدا در این مدار با یک کارگر ساده که نام او هم اتفاقاً شعبان است و به مولود نیمه شعبان کنایه می‌زند، یک توجیه کمونیستی برای تناقض بین قطعه‌های (مهدی بیا) و (نقی) بود که نه توسط خود نجفی، بلکه به وسیله رفقای مارکسیستش برای او انجام پذیرفت.
مشخص است شاهین نجفی که به قول خودش “اساساً موقع اظهار نظر فکر نمی‌کند” و “پوچ می‌اندیشد و پوچ زندگی می‌کند”، هیچ وقت از پس این توجیه نرم و جهت دار بر نمی‌آمد اما رفقای مارکسیست او این کار را برایش انجام دادند تا برای همیشه مصادره‌اش کرده باشند و شاهین نجفی را از این طریق در کانال خوش خدمتی گروهک‌های ورشکسته مارکسیست به مذهب ستیزان اروپایی بیندازد.
شعر دزدی، توهین‌های وحشتناک به هنرمندان پیشکسوت ایرانی و حتی فحاشی‌های رکیک به خواننده‌های لس‌آنجلسی، اظهار نظرهای پرت و پلا و بوق‌دار، مانیفست‌های تهوع آور جنسی و امثال این رفتارها همه برآمده از شخصیت پارافیلیک نجفی است.
اما تلاش‌های گام به گام و موذیانه‌ای که در کارهای او برای قبح زدایی از توهین به مقدسات شیعه دیده می‌شود همگی حرکاتی است که توسط رفقای مارکسیست او بازی‌گردانی می‌شوند.
چند سال پیش یک کودک دانمارکی کاریکاتوری از پیامبر اسلام(ص) کشید که با واکنش بسیار تند جهان اسلام مواجه شد اما برخی نهادهای رسمی غرب که با طراحی قبلی و انجام محاسبات دقیق، چنین حرکتی را استارت زده بودند در ادامه برنامه خود نه تنها از جهان اسلام عذرخواهی نکردند بلکه حتی این کارتون موهن توسط آن‌ها وارد کتاب‌های درسی برخی از مدارس اروپا شد.
پروژه‌ی کاریکاتور کودک دانمارکی در نهایت می‌خواست از هر نوع توهینی به پیامبر اسلام قبح زدایی کند و دیدیم که پس از به وجود آمدن آن قائله بارها در رسانه‌های مختلف غربی کاریکاتورهای توهین‌آمیز دیگری هم از پیامبر اسلام منتشر شد.
در همین حال شاهین نجفی هم بعد از افتادن در کانال خدمت به ارتش اسلام ستیزی، مسیرِ گام به گام قبح زدایی از ارزش‌های مذهبی واسلامی را در پیش گرفت و گستاخی به ساحت مقدس سالار شهیدان مقدمه‌ای برای حمله به وجود مبارک پیامبر(ص) قرار داد.
و در چنین شرایطی است که اهانت به ساحت رسول اکرم اسلام، تردیدهای فقهی درباره ارتداد این مجنون زنجیر گسسته را از بین خواهد.
متاسفانه امروز این اتفاق ناگوار افتاده است و انتشار آلبوم “ص” که مشتمل بر توهین‌هایی وقیحانه به پیامبر اکرم اسلام است، همه‌ی پل‌های پشت سر شاهین نجفی را خراب کرده است.
در متنی که شاهین نجفی راجع‌به “ص” نوشته چیزی جز تمسخر و نفرت دیده نمی‌شود. آنچه که او می‌گوید حتی نیاز به پاسخ و ردّیه‌ی منطقی هم ندارد و به نظر نمی‌رسد که حتی دشمنان پیامبر هم این طرز سخن گفتن نجفی را قابل اعتنا بدانند اما آنچه مسلم است این است که در هر صورت به هیچ وجه نمی‌توان توهین او به مقدسات یک و نیم میلیارد مسلمان را تحمل کرد.

یک نظر جالب،نقلی از امام علی (علیه السلام) :

در بررسی هایی که برای این گزارش در سراج انجام می دادیم، در یکی از سایت ها و نظراتی که پیرامون این فرد منتشر شده بود، نظر فردی با نام “محمد” کامنتی جالب دیده شد و تصمیم گرفتیم برای شما نیز در اینجا عینا نظر این عزیز را قرار دهیم:
حضرت علی (ع) می فرمایند: همانا آغاز پدید آمدن فتنه‌‏ها، هوا پرستى، و بدعت گذارى در احکام آسمانى است، نوآورى‌‏هایى که قرآن با آن مخالف است، … پس اگر باطل با حق مخلوط نمى‌‏شد، بر طالبان حق پوشیده نمى‌‏ماند، و اگر حق از باطل جدا و خالص مى‌‏گشت زبان دشمنان قطع مى‌‏گردید. امّا قسمتى از حقّ و قسمتى از باطل را مى‌‏گیرند و به هم مى‌‏آمیزند ، آنجاست که شیطان بر دوستان خود چیره مى‌‏گردد کار این خبیث هم همین هست و انقدر کلام مولا شیواست که نیازی به حرفی نیست باشد که رستگار شویم..

نظر مسئول فضای مجازی جنبش سراج درباره این خواننده:

امشب قبل از تدوین این پست، با افراد مختلفی درباره این موضوع صحبت و مصاحبه کردیم،که همسنگر عزیزمان آقای محسن.ع (مسئول فضای مجازی گروه سراج) یکی از این افراد بودند:
– به نظر بنده با وجود تمام هجمه ی رسانه ای و فرهنگی و همچنین هتک حرمت هایی که توسط این فرد(شاهین نجفی) هدایت و اجرا می شود، جایی برای بحث های موافق-مخالف حداقل در بین افراد ارزشی باقی نمی ماند، یک فعال عرصه جنگ نرم( حتی اگر برای بررسی های شخصی هم که شده باشد)، اجازه ندارد که در بین دیگران خود را دنبال کننده و گاها طرفدار این جبهه های فکری(در اینجا مثلا همین شاهین نجفی) بداند.
از این هم که بگذریم، باید اقدامات عملی ( و نه فقط کلامی و بحث های نقد و شعاری) را در مقابله با این هجمه ها طراحی و اجرا کنیم و این وظیفه ایست که بر گردن تمامی ما و تمامی کسانی که دغدغه ی کار فرهنگی را دارند می باشد.

ایدئولوژی که ش.ن آن را پیش می برد چیست؟

کلمه ی “شر” چرا و چگونه از طرف شاهین نجفی ساخته و در بین طرفداران وی جا باز کرد؟

قبل از پرداختن به این موضوع، این را یادآوری می کنیم که در جنگ روانی و فکری، شما برای اینکه نقطه ی تفاوتی و نقطه ی ماندگاری را در ذهن مخاطب ایجاد کنید، باید از یک یا چند مولفه و یا ابزار که با هنر خود آن را در ذهن مخاطب تثبیت می کنید؛ استفاده می کنید؛
این خواننده نیز که از ابتدا خود را نماینده ی قشر آسیب دیده و “فریاد اجتماعی” آنها می داند، در مرحله ای شروع به ترویج این فکر می کند که: من “شر” هستم، و شر بودن به معنای فقر و تنگدستی هست و از دیدگاه این خواننده خطاب به بچه های پایین شهر است و در کل اشرار منظور کسانی است که در پایین شهر زندگی کرده و زندگی خفت باری را تحمل می کنند…
ولی حالا چرا “شرر”؟ چرا وقتی در قطعه آهنگ “شر اعظم” که نقطه اوج آغاز این سناریو است، بیشتر از سبکی متمایل به موسیقی متال(موسیقی خشن و ترویج شده از سوی فرقه های شیطان پرستی) استفاده می شود؟  آیا شر اولین کلمه ای نیست که وقتی حرف از شیطان ( یا هر یک از نماد های ضدخدایی) می شود به ذهن همگان خطور می کند؟ آیا کلمه ی دیگری نمی توان برای این هدف (طرفداری از قشر آسیب دیده جامعه) انتخاب کرد؟
کلیپی در ارتباط با این موضوع:داخل پرانتز: آدرس صفحه فیسبوک رسمی شاهین نجفی نیز دارای عدد 666 است که خب همگی شما معنی و تفسیر این عدد(شیطان پرستی و فراماسونری بودن) را می دانید…
رسانه های حامی این جریان فکری: ارتباط  شاهین نجفی با مراکز رسانه ای همچون بی بی سی بر هیچ کس پوشیده نیست(از مصاحبه ی زنده و اختصاصی با این شبکه بگیرید تا تبلیغات این شبکه برای این شخص) ولی اینکه چرا این شخص در مرحله ای خود را در حال جنگ با بی بی سی میداند بیشتر شبیه یک انیمیشن کمدیست تا اظهار نظر!! و جالب اینجاست که به علت عدم روشنگری کافی؛ خیلی از افراد این دروغ های مضحک را باور هم می کنند…
کتاب هایی که از طرف شاهین نجفی برای مطالعه ی تاریخ معاصر ایران پیشنهاد می شود:
شاهین نجفی در پستی که در وبلاگ شخصی اش منتشر می کند، مردم ایران و هوادارانش را به شناخت تاریخ معاصر ایران دعوت می کند(!) و برای این منظور نیز چند کتاب را معرفی می کند که”عین متن” کتب پیشنهادی را در اینجا می آوریم:
١. تاريخ ايران نوين نوشته‌ى يرواند آبراهاميان
٢. ايران بين دو انقلاب نوشته‌ى يرواند آبراهاميان
٣. ايران برآمدن رضاخان نوشته‌ى سيروس غنى
٤. تاريخ مشروطه‌ى ايران از احمد كسروى، انديشمند ملى‌گرا، مقتول توسط فداييان اسلام
٥. هفت جلد كتاب تاريخ انقلاب مشروطيت مهدى ملك‌زاده فرزند شهيد مشروطيت، ملك‌المتكلمين
سوالی که پیش می آید چرا این کتب!؟ با کمی تحقیق پیرامون نویسندگان این کتاب ها متوجه قضیه خواهید شد…

مخلص کلام:

برای مقابله در برابر حملات فرهنگی و فکری، باید نخست روش ها و مسیرهای صحیح را به فعالان این حوزه آموزش دهیم(چیزی که امروز کمتر میبینیم) و سپس این را مدنظر داشته باشیم که اتحاد و همبستگی فکری که منشا ایجاد جبهه ی جنگ روانی و جنگ نرم است مهم ترین قدم بعدی است که باید به آن برسیم…
درباره این جریان(این خواننده) نیز کاری که می توان انجام داد روشنگری گسترده ولی صحیح (مکان و زمان روشنگری را بشناسیم،مخاطب را بسنجیم،و به دور از افراط با منطق صحیح فکر خود را منتقل کنیم) همراه با اقدامات مقابله ای و متقابل است.
/انتهای مطلب/
م.ه
مسئول جبهه ی فرهنگی و جنگ نرم سراج(جنبش سراج)
*این مطلب همزمان در گروه های مختلف مرتبط با جنبش سراج و شبکه های مختلف اجتماعی،زنجیره های پیامکی و… منتشر می شود، شما نیز ما را در این امر یاری کنید…

درباره ی M.H

M.H
م.ه هستم؛مدیر وبگاه جنبش سراج،به عنوان یه خادم کوچیک،نقش کوچیکی رو در پیشبرد کارهای گروه بر عهده داریم. مسئولین گروه ها،فعالین حوزه مجازی و تمام دوستان برای هماهنگی و تماس با بنده(چه تو سطح اینترنتی و چه تو سطح خارج از نت) از بخش تماس با ما استفاده کنند و با حقیر در ارتباط باشند... ضمنا برای کارهای طراحی وب،ایمن سازی،کلاس های آموزشی و... هم با همین یوزر در تماس باشید علی(ع) یارتون.

همچنین ببینید

لخت شدن و بالا پایین پریدن، مجلس عزای سیدالشهدا را «سبک» می‌کند-«حسین وای» گفتن فایده‌ای ندارد + فیلم

رهبر معظم انقلاب ضمن فرمایشاتی در سالهای ۹۲ و ۹۴ لخت شدن و بالا پایین …

یک دیدگاه

  1. Avatar

    بعدشم اون کلماتی که به زبان عبری نه عربی گفت معنی آن تقزیبا میشه گفت درباره:
    Yakhtv انرژی بد ترین سن سینا Naky Vnavsh من Yvadsh Kvkhny هدف چند Lhly Khvratnv شما سه تا سه منحنی Rakhna عدی می گوید: لنا Hvny Zhra
    تا این حد تونستم معنی کنم
    http://www.eystem.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *